Ognioodporne szafy kartotekowe - odporność ogniowa lfs 60p

Ognioodporna szafa kartotekowa

Zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach bądź instytucjach publicznych, znajdują się często dokumenty lub inne przedmioty, które chcą Państwo chronić w sposób szczególny. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, nasza firma skomponowała niezwykle ciekawą ofertę, której przedmiotem są między innymi sejfy ognioodporne. Zapewniają one bardzo wysoki poziom ochrony przed pożarem i włamaniem, co czyni z nich uniwersalne i niezwykle trwałe szafy kartotekowe. Zostały one wykonane z materiałów najwyższej jakości. Na uwagę zasługuje również malowana powłoka proszkowa na wszystkich ścianach i płycie dolnej.

Klasyczną, a jednocześnie bardzo atrakcyjną linię stylistyczną podkreślają matowe chromowane uchwyty. Całe wykończenie jest odporne na zarysowania, co znacząco wydłuża okres eksploatacji sejfów bez zmian w ich estetyce. Niezwykle przydatnym i profesjonalnym rozwiązaniem jest ramka na etykiety. Szuflady wytrzymują obciążenie do 40 kg. Jednocześnie posiadają one szerokie możliwości konfiguracyjne, co do rozmiaru przechowywanych dokumentów. Standardowe wyposażenie, jakie posiadają wszystkie sejfy ognioodporne, zawiera skuteczny zamek centralny lub elektroniczny. Mając na uwadze zróżnicowane preferencje klientów nie tylko z miasta Lublin, instalujemy na życzenie dodatkowe szuflady z kluczem, zamek elektroniczny lub zamek mechaniczny szyfrowy. W trosce o Państwa wygodę indywidualne szuflady posiadają ryglowanie, co dezaktywuje blokadę i umożliwia korzystanie z wybranych szuflad bez ich każdorazowego blokowania.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.