Meble warsztatowe do garażu, stacji diagnostycznych i dla mechanika

Metalowe meble warsztatowe

Jesteś właścicielem stacji diagnostycznych ? Potrzebujesz meble warsztatowe do garażu ? Idealnie trafiłeś, jesteśmy firmą EMI Plus, która na co dzień zajmuje się sprzedażą mebli przydatnych dla mechanika. Nasz sklep internetowy oferuje najnowsze na rynku meble warsztatowe, między innymi stoły i szafki. Metalowe konstrukcje do warsztatu są wykonywane z myślą o kliencie.

Staramy się w jaki największym stopniu ułatwić i umilić pracę klientom. Nasz sklep internetowy oferuje metalowe produkty, które są zabezpieczane przed korozją i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Meble warsztatowe posiadają bardzo wytrzymałe blaty, które są wielkim plusem dla mechanika, ponieważ bez obaw może zamontować inne podręczne przedmioty. Szafki utrzymują porządek wśród przedmiotów pracy, szuflady zamykane na klucz są bardzo bezpiecznym i sprawdzonym rozwiązaniem organizacyjnym. Polecamy je do warsztatu i wszelkich stacji diagnostycznych.

Zapotrzebowanie na sprzęt w pracowni Sklep internetowy naszej firmy wprowadza bardzo szerokie zróżnicowanie oferty, dla której udało się wprowadzić po wielu godzinach pracy, rozwiązania, które pomogą sprostać nawet największemu zapotrzebowaniu przez klienta. W naszej propozycji znajdują się produkty podstawowe, które są potrzebne do garażu jak i te, na które zapotrzebowanie znajduje się w różnych stacjach specjalistycznych. Dzięki temu udało się nam utworzyć grupy produktowe, gdzie klienci odwiedzający naszą stronę znajdą wiele bardzo ciekawych propozycji, takich jak: stoły warsztatowe, płyty nośne ścianek do mocowania narzędzi, biurka, Trwałość jest naszą podstawą Najważniejszym czynnikiem w naszych meblach jest trwałość. Wszystkie propozycje zostały wykonane z najmocniejszych tworzyw, produkty metalowe z najmocniejszego metalu jaki można zdobyć. Firma EMI Plus znana jest ponadprzeciętnej odporności - względem czynników mechanicznych jaki i czynników środowiskowych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.