Tablice z miejscem na własne logo

Tablica z logo firmy

Tablica już dawno przestała być atrybutem klasy szkolnej. Wzrost zainteresowania rozwojem osobistym i zwiększaniem swoich kompetencji spowodował rozszerzenie działalności szkoleniowej i powstanie nowych placówek edukacyjnych. I jeszcze do niedawna tablica szkolna, kojarzona z zielonym tłem i nierozłączną kredą, przeniosła się w zmodyfikowanej postaci do salek szkoleniowych.

Zmieniające się oczekiwania spowodowały tworzenie nowych modeli i wzorów, które zaowocowały naszą ofertą, łączącą tablice z reklamą. Nasz sklep, którego komórka macierzysta znajduje się w mieście Lublin, oferuje w sprzedaży tablice z miejscem na własne logo w trzech różnych wariantach. Tablice korkowe to klasyczny model wykonany z korka, otoczonego ramą aluminiową. Część powierzchni tablicy przeznaczona jest do umieszczenia reklamy firmy, logo lub innych mieszczących się w dostępnym formacie materiałów.

Oferujemy kilka wariantów wielkości powierzchni na logo oraz dwie możliwości ułożenia tej przestrzeni. Druga oferta to tablice suchościeralne - magnetyczne idealne do prowadzenia warsztatów, szkoleń i innych form edukowania. Tablica jest bardzo estetyczna, a element przeznaczony na logo doskonale komponuje się całością produktu. Podobnie jak w poprzednim modelu, dostępnych jest kilka rozmiarów paska na logo. Sklep prowadzi także sprzedaż tablic tekstylnych w kolorze czarnym, która posiada oryginalnie zamontowane miejsce na logo lub inną formę reklamy. Tablice z miejscem na własne logo to doskonały pomysł na subtelny marketing w bardzo atrakcyjnej formie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.