Donice miejskie drewniane

Donica drewniana prostokątna

Donice drewniane pomagają oswoić miejską betonową pustynię. Posadzone w nich kwiaty czy drzewka ożywiają okolicę i ocieplają jej wizerunek, nadając przytulnego charakteru placom i rynkom, urozmaicając ulice oraz deptaki. Stanowią także nieodzowny element aranżacji większości letnich ogródków restauracyjnych, który przykuwa uwagę klientów. Barwne kompozycje kwiatowe znajdziemy również przy galeriach handlowych i nowoczesnych biurowcach.

Donice miejskie drewniane z kolorowymi roślinami to także jedno z narzędzi, za pomocą których w jasny (a przy tym cieszący oko) sposób wytyczymy strefy dla pieszych, rowerzystów i kierowców. Dzięki postawieniu klimatycznych kwietników oraz kilku ławek, możemy w prosty sposób zaaranżować miejsce przyjazne mieszkańcom zarówno mniejszych, jak i większych miejscowości. Odpowiednio dobrana zieleń może w diametralny sposób zmienić charakter danego miejsca, stanowiąc jednocześnie jego wizytówkę. Sprawi, że chętniej będzie ono odwiedzane zarówno przez miejscowych, jak i turystów.

Sklep Emi Plus oferuje donice miejskie drewniane, które wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zmienne warunki pogodowe, co gwarantuje długotrwałość ich użytkowania. W naszym asortymencie dostępne są donice prostokątne, kwadratowe oraz sześciokątne, które idealnie wpasują się w miejską architekturę.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.