Biurka i stoliki lekarskie do gabinetu medycznego

Biurko lekarskie metalowe

Biurka lekarskie oraz stoliki do gabinetu zabiegowego powinny spełniać szereg bardzo istotnych kryteriów. Przede wszystkim powinny cechować się one ergonomicznością, a oprócz tego być łatwe do utrzymania w higienicznej czystości.

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdą Państwo meble lekarskie dostępne z dostawą na terenie nie tylko miejscowości Lublin, ale również obszaru całego kraju. Tym, co przede wszystkim cechuje biurka lekarskie dostępne w naszej ofercie, jest fakt, iż ich wymiary zostały dogłębnie przemyślane dla pełnego komfortu ich codziennego użytkowania. W efekcie szuflady na dokumentację medyczną idealnie odpowiadają wymiarom standardowej kartoteki medycznej, co ułatwia zachowanie porządku i zapobiega marnotrawieniu cennego miejsce w gabinecie.

Biurka do gabinetu lekarskiego znajdujące się w naszej ofercie, doskonale współpracują również z mobilnymi kontenerkami, które bez trudu zmieszczą się pod blatem. Nasz sklep internetowy to także miejsce, w którym znaleźć można praktyczne stoliki na kółkach, idealne zarówno do gabinetu lekarskiego, jak i zabiegowego. Stoliki w naszej ofercie posiadają pojemne półki z hartowanego szkła, a opcjonalnie są również wyposażone w praktyczne pojemniki na drobne odpady medyczne. Umiejscowienie całej konstrukcji na kółkach i wyposażenie stolików w uchwyty sprawia, że niezwykle łatwo jest je przenosić w zależności od potrzeb. Solidna blokada kółek umożliwia również unieruchomienie tych mebli na dłuższy czas w jednym miejscu.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.