Sejfy domowe i firmowe

Sejf do domu i biura

Nasz sklep ma Państwu do zaoferowania różnego rodzaju sejfy domowe. Stalowa konstrukcja, ukryte zawiasy i śruby montażowe sprawiają, że sejfy domowe są doskonałą skrytką na cenne przedmioty przed niepowołanymi osobami. Duży wybór dotyczy też wielkości, kształtu i koloru naszych produktów.

Sejfy domowe są jakby metalowymi meblami, więc ich wygląd może mieć również znaczenie. Niektóre z nich są nawet wyściełane materiałem dekoracyjnym. Przy każdej ofercie wyświetlają się dokładne wymiary sejfów, co ułatwi trafny wybór, dostosowany do potrzeb każdego klienta. Najmniejsze z nich posiadają jedną komorę. Większe mają nawet kilka wewnętrznych półek, które można dowolnie regulować. Są też takie, które zbudowane są z rzędu pionowych szuflad, mając oddzielny dostęp do każdej z nich. Idealnie nadają się np. do przechowywania kartotek w biurze lub w domu. Natomiast pionowe sejfy będą doskonałą ochroną dla broni palnej długiej oraz amunicji.

Nasz sklep internetowy jest czynny całą dobę, co ułatwia przeglądanie ofert o dowolnej porze. Lublin jest dużym miastem wojewódzkim, dlatego tu właśnie znajduje się nasza siedziba, otwarta w dni robocze. Można też skontaktować się z nami telefonicznie pod kilkoma numerami lub mailowo. Nasi pracownicy służą profesjonalną pomocą i doradzą w razie wątpliwości. Mamy szerokie doświadczenie w skutecznej ochronie cennych przedmiotów. Oferowane przez nas sejfy są produktami najwyższej jakości i posiadają potrzebne certyfikaty.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.