Pojemniki na piasek i sól

Pojemnik na piasek

Pojemniki plastikowe na sól drogową to niezbędnik dla każdego zarządcy infrastruktury budowlanej oraz drogowej. W okresie zimy zapewnienie tego rodzaju przedmiotów jest obligatoryjne. Nasz sklep, którego siedzibą jest Lublin, oferuje pojemniki na sól drogową. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co skutecznie pomaga w spełnianiu roli, do której są przeznaczone. Wykonane z polietylenu pojemniki zapewniają długotrwałe użytkowanie. Charakteryzuje się twardością i wysokim poziomem odporności na uszkodzenia w wyniku uderzeń. Wspomniany surowiec, z którego wykonane są pojemniki jest w pełni bezpieczny dla użytkowników, ponieważ jest pozbawiony szkodliwych związków. Ponadto pojemniki plastikowe z naszego asortymentu odporne są na ujemne temperatury, działanie promieni słonecznych oraz chemikalia. Wymagania te są uzasadnione, gdyż pojemniki są przechowywane na zewnątrz w różnych warunkach.

Nasz sklep oferuje również pojemniki plastikowe na piasek w różnych kolorach, dlatego wybór jest ogromny i uzależniony od osobistych preferencji Klienta. Ceny, które oferujemy są konkurencyjne, co stanowi niezaprzeczalną zaletę. Ponadto kosze te z łatwością mogą być przewożone wózkiem widłowym. Sam transport i magazynowanie nie przysparza problemów.Wszystkie pojemniki plastikowe na piasek i sól drogową spełniają wszelkie wymagania norm Polskich i unijnych. Niektóre z modeli mają możliwość zamykania na kłódkę. Jest to ułatwienie, które z pewnością wpływa na zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą lub nieprzemyślanym rozsypaniem zawartości przez nieuprawnione osoby.

Pojemniki na piasek, które proponujemy mają różne pojemności: 80, 120, 160, 250, 300, 400 oraz 500 litrów. Najbardziej popularne pojemności to 120 oraz 160 litrów. Jednak w większych miastach stosuje się większe pojemniki, gdyż zapotrzebowanie na nie jest dużo większe. Generalnie wybór odpowiedniej pojemności jest kwestią indywidualną, tak samo jak dobór konkretnego koloru. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.