Szafy chemiczne do przechowywania substancji niebezpiecznych

W katalogu produktowym EMI Plus możesz znaleźć metalowe szafy chemiczne przeznaczone do przechowywania niebezpiecznych substancji. Oferujemy meble o wysokiej odporności mechanicznej, które występują u nas w wielu wersjach. Masz do dyspozycji modele o zróżnicowanej wysokości oraz szerokości, które sprawdzą się w przedsiębiorstwach korzystających z materiałów toksycznych różnego typu. To świetne rozwiązanie na potrzeby laboratoriów medycznych, zakładów produkcyjnych czy uczelni wyższych.

Jeśli chcesz, aby toksyczne chemikalia używane przez Twoją firmę były chronione przed niepowołanymi osobami, ta oferta jest dla Ciebie! Prezentowane tutaj szafy chemiczne mają solidne, metalowe korpusy i drzwi, które zaopatrzono w zamki. Ich wytrzymała konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się do magazynowania niebezpiecznych substancji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poszczególne meble z katalogu nadają się do przechowywania materiałów łatwopalnych, wyposażono je bowiem w odpowiednie wzmocnienia.

Szafy metalowe do substancji chemicznych

Dzięki meblom metalowym z tej oferty, zawsze możesz mieć pod ręką materiały chemiczne, z których korzystasz na co dzień. Jednocześnie, przechowywana w nich zawartość będzie chroniona przed nieautoryzowanym personelem. Szafy do niebezpiecznych substancji z naszego katalogu mają specjalną konstrukcję, która nie dopuszcza do ewentualnego wycieku żrących lub łatwopalnych chemikaliów w razie ich rozlania się w środku. Korpus zaopatrzono też w otwory wentylacyjne, gwarantujące optymalny obieg powietrza wewnątrz.

W prezentowanych tutaj szafach z metalowych blach możesz magazynować dowolne chemikalia. Należy jednak pamiętać, że niektóre rodzaje substancji niebezpiecznych powinny być magazynowane w osobnych kontenerach, dotyczy to np. materiałów łatwopalnych i butli z gazem. W katalogu EMI Plus znajdziesz też kategorię produktów odpowiednich do przechowywania standardowych środków chemicznych, np. czystości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze asortymentem prezentowanym na naszej stronie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.