Donice betonowe sześciokątne

Donica betonowa sześciokątna

Nasz sklep oferuje subtelne, a zarazem eleganckie i niespotykane donice betonowe sześciokątne. To idealny sposób na stworzenie awangardowej oraz wytrzymałej aranżacji w każdym ogrodzie. Każdy pragnie, aby architektura ogrodowa była długowieczna, ale i wkomponowana w całość zagospodarowania. Ogrody i tarasy wymagają ciągłej pielęgnacji, szczególnie jeśli znajdują się w niej elementy drewniane.

Donice betonowe sześciokątne całkowicie rozwiązują ten problem. Nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych a ponadto, są najbardziej odporne na warunki atmosferyczne. Żaden deszcz ani mróz nie są w stanie ich zniszczyć, a nawet duża ilość nasłonecznienia nie ma wpływu na ich barwę. Spośród wszystkich jedynym problemem stanie się odpowiedni dobór kształtu i koloru z pokaźnej już oferty.

Nasz sklep prezentuje donice betonowe sześciokątne, które wniosą nowe tchnienie i elegancję w każdym miejscu ogrodu, ale nie tylko. Zaszczycą również z powodzeniem balkony, tarasy i patio, które wymagają również solidnych i prosto mówiąc ładnych donic. Donice posiadają różną wielkość i wysokość, dzięki czemu możemy stworzyć kompozycję z ulubionych rojników z innymi drobnymi kwiatami, sprawić ozdobę z lobelii, która będzie zwisać aż do ziemi, ciesząc oko kolorowymi płatkami lub pomieszczą wymagające większej ilości ziemi trawy i krzewy ozdobne. Fantazyjne rozwiązanie dla każdego miłośnika ogrodu. Zapewniamy, że wybór donicy z naturalnego kamienia idealnie wkomponuje się w naturalny, kwiatowy ogród.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.