Szafy kartotekowe

Jeśli chcesz zamówić solidne szafy metalowe kartotekowe, sprawdź nasz katalog. Oferujemy duży wybór mebli, które są zarówno niezwykle estetyczne, jak i bardzo wytrzymałe. Z tego powodu produkty te cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów szukających najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie. W tej kategorii masz do dyspozycji modele przeznaczone do przechowywania kart osobowych i medycznych czy teczek wiszących. Każdy wariant zaopatrzono w zabezpieczenia, chroniące dostępu do środka przed osobami niepowołanymi.

Obecnie meble metalowe do kart osobowych coraz częściej wypierają produkty wykonane z drewna. Ich przewagą jest dobra cena, a także bardzo wytrzymała konstrukcja, która jest jednocześnie stosunkowo lekka. Dodatkowo szafa kartotekowa np. do teczek wiszących, występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego będzie pasować do każdego wystroju. Korpusy produktów pokrywamy farbą proszkową, dzięki czemu powierzchnia jest zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi oraz łatwo ją utrzymać w czystości.

Metalowe szafy kartotekowe do przechowywania

W katalogu EMI Plus możesz wybierać pośród metalowych mebli kartotekowych, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Szafy do teczek wiszących sprawdzą się idealnie do przechowywania dokumentów firmowych, w tym segregatorów. Składają się z solidnego korpusu oraz kolumny kilku szuflad o dużej pojemności, zamykanej na klucz. Z kolei do działu kadr warto zamówić model do kart osobowych, który pozwoli zachować porządek w aktach pracowników Twojej firmy lub klientów i kontrahentów.

Wśród naszych kartotekowych mebli metalowych znajdziesz produkty odpowiednie do przechowywania akt w różnych formatach, w tym A6 i A5. Oprócz tego, w asortymencie masz do wyboru szafy do kart osobowych oraz teczek wiszących. Poza tym oferujemy produkty przeznaczone do bezpiecznego magazynowania akt medycznych, które idealnie nadają się do placówek ochrony zdrowia. Wyroby tego typu warto pokryć antybakteryjną farbą, która wykazuje działanie zwalczające cały szereg szkodliwych drobnoustrojów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.