Regały metalowe - pod wymiar

Regały metalowe na dokumenty

Każda instytucja mierząca się z koniecznością przechowywania jakichkolwiek akt, staje przed koniecznością wyboru odpowiedniego wyposażenia archiwalnego. Czy będzie to typowe wielkie archiwum, hala magazynowa wysokiego składowania, magazyn niewielkiego sklepu, biblioteka czy też firmowe archiwum dokumentów. Nawet w zastosowaniach domowych niejednokrotnie stajemy wobec konieczności zakupu regału metalowego.

Regały metalowe firmy EMIPLUS Sp. J. spełniają oczekiwania Klientów z wielu branż i są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Osoby poszukujące wyposażenia do wielkich hal magazynowych czy wielkopowierzchniowych sklepów znajdą u nas metalowe regały magazynowe wysokiego składowania. W rożnego rodzaju sklepach znajdą zastosowanie oferowane przez nas regały ekspozycyjne. Z kolei do biur skierowana jest oferta regałów zaczepowych oraz regałów RMB, które pozwalają na komfortowe przechowywanie teczek z aktami i segregatorów.

Dla bibliotek przeznaczone są regały biblioteczne, umieszczane w czytelniach oraz regały jezdne, które pozwalają na magazynowanie książek z jednoczesną oszczędnością wykorzystanej powierzchni. Takie regały z pewnością znajdą zastosowanie także w archiwach dokumentów. Dla warsztatów interesujące będą metalowe regały magazynowe wzmocnione, o podwyższonej wytrzymałości, pozwalające na przechowywanie przedmiotów i narzędzi o wysokiej wadze. Nasz sklep oferuje także regały szatniowe, które mogą znaleźć zastosowanie praktycznie wszędzie: od zakładów pracy do klubów sportowych. I wreszcie w naszym sklepie z pewnością znajdzie coś dla siebie także indywidualny odbiorca, który zamierza zorganizować swój własny, przydomowy magazyn czy warsztat.

Wszystkie regały są wykonane z dbałością o szczegóły i końcową jakość. Metalowe elementy regałów są pokrywane trwałymi powłokami: chromowane, ocynkowane lub malowane proszkowo - zależnie od przeznaczenia. Siedzibą naszego sklepu jest Lublin, ale nasze regały dostarczamy do zainteresowanych odbiorców na terenie całego kraju. W razie jakichkolwiek pytań nasz sklep udzieli wszelkich informacji i pomoże w doborze odpowiedniego wyposażenia.

Różne grupy produktów

Uwzględniając charakter zastosowania naszych regałów metalowych, zachęcamy do zapoznania się z różnymi grupami produktów. Wśród nich odnajdą Państwo taki model, który zarówno pod względem swoich wymiarów, jak i przeznaczenia w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom. Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować regały:

  • biblioteczne (dwustronne i jednostronne),
  • standardowe (magazynowo-warsztatowe ze wzmocnieniami tylnymi lub bez),
  • chromowane,
  • ekspozycyjne,
  • jezdne,
  • magazynowe,
  • zaczepowe
  • wtykowo-zaciskowe,
  • wielofunkcyjne,
  • paletowe (do wysokiego składowania towaru).

Konserwacja i przenoszenie regałów

Przenoszenie i konserwacja regałów

Nasza firma EMIPLUS Sp. J. przeprowadza dodatkową konserwację mebli na zamówienie klienta w celu przedłużenia ich żywotności oraz funkcjonowania. Ponadto oferujemy również usługi transportu oraz przenoszenia regałów do nowych pomieszczeń archiwum. Serdecznie zapraszamy do oferty.

 
 

 

Wszystkie regały wykonujemy w dowolnych wymiarach.

 

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.