Eleganckie sofy do holu i poczekalni

Sofy do holu i poczekalni

Chwila relaksu nie musi oznaczać wysokobudżetowego nakładu na zagraniczne wakacje nad ciepłymi wodami oceanu. Niewątpliwie to bardzo przyjemna opcja, czasami jednak przyjemność może być zdecydowanie prostsza i tańsza. Aby zapewnić petentom odrobinę przyjemności w oczekiwaniu na swoją kolej, wystarczy sofa do poczekalni, która zrelaksuje, nacieszy oko i zapewni milszy czas oczekiwania. Chyba każdemu z nas zdarzyło się czekać w kolejce. Wystarczy wyobrazić sobie różnicę między uciążliwym staniem w kilkuosobowym sznurku oczekujących a czekaniem, siedząc na wygodnej sofie.

Eleganckie sofy do poczekalni, znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, spełniają zarówno kryteria wygody, jak i estetyki. Sofy do holu dostępne są w różnych wariantach stylistycznych oraz kolorystycznych, przez co sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Wielkość i powierzchnia sofy dopasowana jest także do oczekiwań klientów, dlatego znajdą państwo modele odpowiednie dla małych pomieszczeń jak i większych, zapewniających kilka miejsc siedzących.

Wszystkie produkty wykonane są z trwałych materiałów, które determinują cenę sofy do holu. Eleganckie modele znajdą zastosowanie w korporacyjnych pomieszczeniach, klienci poszukujący prostych rozwiązań znajdą także sofy do holu w urzędach czy placówkach medycznych. Dostępne sofy, ze względu na duże zróżnicowanie i jednocześnie sporą uniwersalność, z łatwością dopasują się do wielu wnętrz i nadadzą im niepowtarzalny klimat oraz komfort oczekiwania.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.