Stoły konferencyjne CITAB

Chcesz zaaranżować wygodną i przyjazną przestrzeń do spotkań biznesowych w swoim biurze? U nas kupisz najwyższej jakości długie drewniane stoły konferencyjne CITAB w różnych rozmiarach i kształtach. W sprzedaży mamy modele zarówno prostokątne, jak i o zaokrąglonych rogach. Aby jak najlepiej dostosować mebel do swoich potrzeb, do każdego z nich możesz dołączyć dostawki. Dzięki temu oprócz klasycznych prostokątnych kształtów, możemy uzyskać długi stół owalny czy w kształcie litery "L". Wszystko zależy tylko od Twoich potrzeb i upodobań.

W swojej pracy dbamy przede wszystkim o wysoką jakość wykonania, dlatego w asortymencie mamy trwałe i wyjątkowo eleganckie drewniane meble konferencyjne CITAB. Blaty są odporne na zarysowania i zabrudzenia, dzięki czemu zachowują doskonały wygląd nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się również w wygodne krzesła na spotkania biznesowe, a także bardzo przydatne w prowadzeniu wykładów czy szkoleń flipcharty oraz wiele innych akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się o ofertą!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.