Huśtawki

szer 140 wys 55 gł 60 cm

Metalowa huśtawka ze stali to produkt najwyższej jakości, który wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem oraz szerokim zastosowaniem. Doskonale sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak parki, skwery, a także ogrody przy restauracjach czy domach weselnych i bankietowych. Huśtawkę z powodzeniem można zamontować również na posesjach przy placówkach o charakterze edukacyjnym, takich jak szkoły i przedszkola. Proponujemy Państwu wyrób wysokiej jakości wykonany z trwałego, wytrzymałego, a także bardzo odpornego materiału, jakim jest stal. Dzięki temu huśtawka na długo zachowa nienaganny wygląd. Jest to produkt stworzony w sposób solidny oraz staranny, z wielką dbałością o wszelkie detale. Ciekawy design ogrodowo-tarasowego elementu wyposażenia z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie styl retro oraz vintage.

Wymiary siedziska huśtawki wynoszą:

  • szerokość - 140 cm,
  • wysokość - 55 cm,
  • głębokość - 60 cm.

Produkt został zaprojektowany w uniwersalnym kolorze czarnym, który doskonale będzie komponował się z wszelkimi innymi meblami tarasowo-ogrodowymi. Lublin to miasto, na którego terenie działamy, ciesząc się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, którzy doceniają oferowane przez nas wyroby. Jesteśmy cenieni przede wszystkim za promowanie artykułów najwyższej jakości, które dodatkowo łączą w sobie wysoki komfort użytkowania, jak również atrakcyjne ceny. Zapraszamy osoby zainteresowane do skorzystania z oferty, która kierowana jest także do osób prywatnych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.