Modułowe zestawy stołów do sal szkoleniowych

Stół do sali konferencyjnej

Meble do sal szkoleniowych to niezbędne wyposażenie każdego większego biura bądź przestrzeni służących wynajmowi na okoliczność różnego rodzaju wydarzeń: szkoleń, konferencji, spotkań grup projektowych oraz innych. Zapewnienie odpowiedniego komfortu pracy większej liczbie osób biorących udział w tego typu wydarzeniach jest możliwe dzięki takim meblom, jak modułowe zestawy stołów do sal szkoleniowych.

Zróżnicowanie rozmiarowe i projektowe, jakie posiadają oferowane przez nas stoły do sal szkoleniowych pozwala na urządzenie w zasadzie każdej przestrzeni biurowej, niezależnie od miejsca, jakim dysponują nasi klienci. Stoły do sal szkoleniowych pozwalają na zestawienie ich w jedną całość, przy której wygodnie pracuje się w trakcie tzw. "burz mózgów" nad kolejnymi projektami czy też rozłączenie ich w mniejsze całości, co sprzyja z kolei pracy w podgrupach projektowych.

Oferowane przez nas zestawy stołów do sal szkoleniowych pełnią zarazem funkcję reprezentacyjną, jak i roboczą. Mogą więc służyć jako meble do sal szkoleniowych dla pracowników, ale też w trakcie bardziej uroczystych spotkań z ważnymi dla firmy gośćmi, których nasi klienci chcą podjąć w odpowiedni sposób. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku mebli biznesowych pozwala nam zaproponować naszym klientom meble, które nie są tylko praktyczne i w pełni funkcjonalne, ale też przyczyniają się do całościowego wizerunku firmy, widocznego od razu w umeblowaniu biura. Szczególnie istotne jest w tym dobranie odpowiednich mebli do sal szkoleniowych i konferencyjnych, które są wykorzystywane nie tylko zgodnie z ich nazwą do spotkań roboczych, ale też służą często jako miejsce pierwszego kontaktu z ważnymi kontrahentami i partnerami biznesowymi.

Dzięki oferowanej różnorodności modeli mebli do sal szkoleniowych zapewniamy naszym klientom stworzenie przestrzeni sprzyjającej skupieniu i prestiżowej, w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli modułowych do sal szkoleniowych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.