Metalowe szafy medyczne

Wśród asortymentu naszego sklepu internetowego znajdziesz oryginalne meble metalowe medyczne, które świetnie sprawdzą się w każdym gabinecie lekarskim czy stomatologicznym. Szafy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że będą służyły przez wiele lat, zachowując swoje funkcje oraz doskonały wygląd. W ofercie mamy modele zarówno jedno-, jak i dwudrzwiowe, przeszklone na całej wysokości lub z przeszkleniem górnym i zamykanym dołem. Wymiary możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb.

Meble są wyposażone w bezpieczne zamki otwierane kluczem, dzięki temu do ich zawartości nie będzie miała dostępu żadna nieupoważniona osoba. To szczególnie ważne w laboratoriach, w których przechowuje się niebezpieczne odczynniki lub materiał do badań. Oferowane przez nas metalowe szafy medyczne są umieszczone na nóżkach, które łatwo można zamienić na kółka, co sprawi, że korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.