Lady recepcyjne

Są wizytówką każdej firmy i jednym z najważniejszych punktów w budynku biznesowym bądź użyteczności publicznej. Trudno się więc dziwić, że lady recepcyjne spotykają się z wysokimi oczekiwaniami – tak względem ich estetyki wykończenia, jakości materiałów wykorzystywanych do ich produkcji, jak i samej funkcjonalności. Te, które znalazły się w naszej ofercie z pewnością sprostają Państwa wymaganiom oraz staną się żywą promocją Państwa działalności.
 
Co proponujemy? Odchodzimy od tradycyjnych i szablonowych propozycji aranżacyjnych, w których rolę informacji pełni jedynie biurko sekretarki. Dla nas miejsce przyjęcia i spotkania z Klientami musi być reprezentacyjne pod każdym względem. Z tego też względu w naszym asortymencie znalazły się lady recepcyjne o bardzo prostych, geometrycznych kształtach, jak i te, które ujmują linią subtelnych wygięć. Oczywiście nie zabrakło w naszej kolekcji realizacji charakteryzujących się bardzo odważną kolorystyką - intensywnymi barwami, które z pewnością przyciągną uwagę Klientów. Jednak i dla tych z Państwa, którzy poszukują realizacji klasycznych, zachowanych w ciepłej tonacji naturalnego drewna, przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji.
 
Pragniemy zapewnić, że każda lada recepcyjna, która trafia do Państwa, została przez nas przygotowana ze szczególnym uwzględnieniem estetyki wykończenia oraz funkcjonalności. Mamy więc pewność, że dzięki nim obsługa Klientów, w tym także udzielanie im niezbędnych informacji, będzie przebiegała w doskonałej atmosferze i otoczeniu sprzyjającym nawiązywaniu trwałych relacji z Klientem.
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.