Tablice obrotowe

Tablica obrotowa suchościeralna

Każdy z produktów znajdujących się w tej kategorii cechuje się wysoką jakością wykonania, ergonomią oraz funkcjonalnością. Dostępne w asortymencie tablice obrotowe sprawdzą się w szkołach, firmach, salach konferencyjnych, na uczelniach i w wielu innych obiektach. Tablice są na tyle mobilne, że można je swobodnie przestawiać z miejsca w miejsce. Jednocześnie blokady na kółkach zapewniają stabilność i komfort podczas pisania.

Dokonując przeglądu produktów w tej kategorii warto zwrócić uwagę na powłokę z których zostały wykonane tablice obrotowe. W asortymencie sklepu znajdują się tablice z powłokami ceramicznymi, lakierowanymi i melaminowymi. Powierzchnie mogą być suchościeralne lub magnetyczne. Spośród kilku propozycji adresowanych do wielu placówek szkoleniowych można wybierać tablice o różnych wymiarach. Znajdzie się coś dla osób szukających kompatybilnych i małych tablic, ale mamy także pełnowymiarowe produkty.

Jak sama nazwa kategorii wskazuje tablice obrotowe w prosty sposób można obracać na drugą stronę. Dzięki temu powierzchnia do zapisywania jest jeszcze większa. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalna półka na markery i inne przybory do pisania. Jeśli więc potrzebują Państwo sprawdzonego i spełniającego kryteria najbardziej wymagających klientów akcesorium ułatwiające prowadzenie zajęć, szkoleń i konferencji, to zapraszamy do przejrzenia pełnego katalogu produktów. Obszarem naszego działania jest Lublin, ale firma chętnie realizuje zamówienia na terenie całej Polski.