Donice betonowe miejskie okrągłe

Donica betonowa okrągła

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu niezwykle wysokiej jakości donice miejskie betonowe, które z powodzeniem sprawdzą się wykorzystywane zarówno podczas dekoracji różnego rodzaju ulic, uliczek, czy placów publicznych, ale także podczas dekoracji prywatnych ogrodów. Można je zaaranżować zarówno na większej, jak i na mniejszej zielonej przestrzeni.

Nasze donice betonowe cechuje niezwykła trwałość i bardzo solidne wykonanie. Donice wyróżnia to, że są one odporne na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania podczas użytkowania, a także nie działają na nie źle, nawet bardzo złe warunki atmosferyczne - co za tym idzie, z powodzeniem posłużą Państwu przez długi okres czasu i będą niewątpliwą ozdobą każdego ogrodu. Oferujemy donice miejskie betonowe w różnych kształtach, wzorach i kolorach więc bez problemu dopasują Państwo dla siebie idealny model.

W naszym sklepie znajdują się donice betonowe kwadratowe, a także owalne, okrągłe, sześciokątne czy nawet prostokątne. Nasz sklep oferuje donice betonowe, które są niezwykłe łatwe w montażu, a przy tym są też niezwykle funkcjonalne, jak i bardzo estetyczne. Lublin jest miejscem, w którym mieści się siedziba naszej firmy, dlatego zachęcamy również do zakupów stacjonarnych. Kwiaty, które będą eksponowane w donicach, będą wyglądać o wiele ładniej i dostojniej, a przy tym będą chronione przed zniszczeniem przez zwierzęta, czy dzieci. Wysoka jakość donic, idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cenami, które na pewno Państwa zadowolą.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.