Stoły medyczne / lekarskie do badań niemowląt

Nasz sklep położony w mieście Lublin oferuje różnorodne wyroby i wyposażenie medyczne. Między innymi są to stoły do badań niemowląt. Urządzenia te umożliwiają nie tylko wygodne badanie, ale też inne zabiegi lekarskie, pielęgnację i przewijanie niemowląt.

Stoły lekarskie do badań niemowląt są ociągnięte miękką tapicerką lub wyposażone w cienki materacyk, co gwarantuje wygodę i komfort leżącemu dziecku. Z trzech stron posiadają one ograniczniki z pianki, które zapewniają bezpieczeństwo małym pacjentom - zapobiegając spadnięciu dziecka ze stołu, kiedy wierci się ono i porusza podczas badania. Ponadto wiele modeli takich stołów jest wyposażonych dodatkowo w półkę lub też szafkę położoną pod blatem stołu.

Do badań niemowląt można co prawda wykorzystywać także zwykłe stoły, ale profesjonalne wyposażenie medyczne oferowane przez nasz sklep pozwala to robić bezpieczniej i o wiele bardziej komfortowo. Dlatego cieszy się ono zasłużoną popularnością w szpitalach i gabinetach pediatrycznych. Można ich też używać w pomieszczeniach dla matek z małymi dziećmi, które coraz częściej urządza się w centrach handlowych, urzędach i innych miejscach publicznych. Do tego ostatniego celu nadają się szczególnie modele przeznaczone do wbudowania jedną stroną w ścianę, posiadające opuszczany blat do pielęgnacji i przewijania niemowląt. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wyposażenie sprawdzi się doskonale w praktyce codziennego użytkowania.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.