Biurka i inne meble gabinetowe - systemy mebli gabinetowych

Meble gabinetowe MITO

Pragnąc zapewnić sobie lub swoim pracownikom maksimum efektów z pracy oraz wykonywanie jej w komfortowych warunkach, warto zainwestować w idealne meble gabinetowe. Muszą wyróżniać się nie tylko świetnym wyglądem oraz jakością wykonania. W przestrzeni służącej do pracy ważna jest ergonomia, jaka jest wymagana również od mebli dedykowanych do gabinetów. Każdy Klient posiada własny gust. Z tego powodu w ofercie znajdują się systemy o różnych stylach, które będą pasować do wystrojów konserwatywnych, minimalistycznych, czy nowoczesnych.

Ważne jest również indywidualne podejście do zamawiającego oraz konsultacja względem wybranych mebli gabinetowych. Doświadczenie w dostarczaniu umeblowania pozwoliło na uzyskanie maksymalnego profesjonalizmu. Meble są wykonane wyłącznie z materiałów wysokiej klasy. W efekcie są odporne na uszkodzenia i powstawanie śladów użytkowania. Ponadto nie są szczególnie wymagające względem sposobu pielęgnacji.

Meble gabinetowe są odpowiednio zaplanowane pod kątem wygodnego wykonywania pracy dla managerów, sekretarzy, czy innych pracowników biurowych. Komplety zawierają w sobie biurka gabinetowe oraz dedykowane do nich dostawki, regały, stoły, pomocniki, czy kontenery o różnych kształtach. Ze względu na szeroki wybór poszczególnych elementów, istnieje możliwość łatwego i przyjemnego spersonalizowania biura do swoich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta musi obowiązkowo iść w parze z szerokim wyborem mebli gabinetowych oraz dużą ilością dostępnych kompozycji. Klient może wybierać zestawy o przemyślanych proporcjach, wykazujące się niebanalnym wykonaniem, łączące styl z nowoczesnym designem, podkreślające prestiż, czy nawet meble gabinetowe cechujące się elegancją.

Podstawą każdego kompletu są biurka gabinetowe, dobierając dodatkowe elementy tworzymy idealny projekt dla danego biura. Jako dostawca mebli gabinetowych wysokiej klasy z siedzibą w mieście Lublin oferujemy Klientom wysokiej klasy wykonanie, indywidualne podejście, możliwość personalizacji oraz przystępne ceny w porównaniu do jakości zastosowanych materiałów produkcyjnych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.