Zestawy sprzątające i wózki do sprzątania terenu zewnętrznego

Zestaw do sprzątania terenu zewnętrznego

Sklep EMI Plus oferuje profesjonalne zestawy sprzątające, stanowiące niezbędne narzędzie do utrzymania czystości w miejscach użyteczności publicznej. Wózki do sprzątania terenu zewnętrznego zaprojektowane zostały w sposób, który pozwala na szybkie i sprawne przywrócenie porządku. Każdy z nich zaopatrzony jest w pompowane gumowe opony z plastikowymi felgami, dzięki którym z łatwością można go przemieszczać po dowolnej powierzchni. Ponadto kółka są ciche podczas jazdy i doskonale tłumią uderzenia oraz wstrząsy. Bez obaw można je zatem prowadzić po delikatnych posadzkach. Mocny stelaż sprawia, że struktura pojazdów jest wytrzymała nawet przy znacznym obciążeniu.

Wygodne uchwyty, jakie posiada każdy dostępny w naszym sklepie wózek, pozwalają na przymocowanie narzędzi. Ten sposób konstrukcji zdejmuje z nas konieczność dodatkowego wysiłku, który musielibyśmy przeznaczyć na ich noszenie, a jednocześnie wszystkie przyrządy potrzebne do sprzątania mamy cały czas pod ręką. Zestawy sprzątające dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Wykorzystanie oferowanych przez sklep EMI Plus zestawów bez wątpienia podniesie efektywność pracy oraz komfort osób sprzątających. Wózki do sprzątania terenu zewnętrznego pomieszczą wszystkie śmieci oraz odpady zielone. Dzięki nim bez problemu utrzymamy czystość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, szpitale, przychodnie, biura, centra handlowe, hale magazynowe albo produkcyjne i inne.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.