Krzesła, fotele z oparciem i sofy do biura lub poczekalni

Krzesła biurowe

Meble biurowe do siedzenia muszą spełniać wiele ważnych cech, aby zapewnić odpowiednie warunki pracownikom, jak również klientom. Siedzący tryb pracy może powodować wiele dolegliwości - bóle kręgosłupa, nóg, a nawet głowy. Utrudnia to wykonywanie zadań, rozprasza, a co za tym idzie, ma negatywny wpływ na szybkość i jakość ich realizacji. Wśród zaprezentowanych w naszym sklepie internetowym siedzisk, każdy z Państwa znajdzie idealne rozwiązanie do swojej firmy.

Meble biurowe do siedzenia, to przede wszystkim krzesła i sofy zapewniające prawidłową postawę i komfort:

  • Miękkie fotele z oparciem, regulacją podłokietników, wysokości siedziska oraz innych elementów w zależności od standardu, to idealne rozwiązania dla pracowników, którzy większość czasu spędzają za biurkiem. Kilkugodzinne siedzenie może być uciążliwe, jednakże odpowiednio dobrane fotele zniwelują ten dyskomfort.
  • Krzesła, z których korzysta wiele osób przez krótki czas, na przykład w jadalni, poczekalni czy podczas konferencji są wytrzymałe, odporne na wilgoć, wyginanie elementów i lekkie. Zapewniamy Państwu w ten sposób możliwość ustawiania ich w dowolnym miejscu, długoletnie użytkowanie, łatwość utrzymania w czystości. Różnorodność wzorów i kolorów umożliwi dopasowanie ich do aranżacji różnego typu wnętrz.
  • Sofy wykonane z wysokogatunkowego materiału zapewnią idealne warunki na chwilę odpoczynku podczas pracy, wygodę oczekiwania klientów oraz sprawdzą się w gabinetach przy spotkaniach biznesowych. Materiał i estetyczne wykończenia pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości. Tutaj również oferujemy Państwo różnorodność form i kolorystyki, która będzie współgrała z innymi meblami.

Meble biurowe do siedzenia mogą Państwo zakupić poprzez nasz sklep stacjonarny, który znajduje się w mieście Lublin. W dobrej cenie gwarantujemy szybką obsługę doświadczonych pracowników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą przy wyborze odpowiednich siedzisk. Do każdego produktu dołączona jest dwuletnia gwarancja.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.