Meble biurowe do siedzenia

Krzesła biurowe

Meble biurowe do siedzenia muszą spełniać wiele ważnych cech, aby zapewnić odpowiednie warunki pracownikom, jak również klientom. Siedzący tryb pracy może powodować wiele dolegliwości - bóle kręgosłupa, nóg, a nawet głowy. Utrudnia to wykonywanie zadań, rozprasza, a co za tym idzie, ma negatywny wpływ na szybkość i jakość ich realizacji. Wśród zaprezentowanych w naszym sklepie internetowym siedzisk, każdy z Państwa znajdzie idealne rozwiązanie do swojej firmy.

Meble biurowe do siedzenia, to przede wszystkim krzesła i sofy zapewniające prawidłową postawę i komfort:

  • Miękkie fotele z oparciem, regulacją podłokietników, wysokości siedziska oraz innych elementów w zależności od standardu, to idealne rozwiązania dla pracowników, którzy większość czasu spędzają za biurkiem. Kilkugodzinne siedzenie może być uciążliwe, jednakże odpowiednio dobrane fotele zniwelują ten dyskomfort.
  • Krzesła, z których korzysta wiele osób przez krótki czas, na przykład w jadalni, poczekalni czy podczas konferencji są wytrzymałe, odporne na wilgoć, wyginanie elementów i lekkie. Zapewniamy Państwu w ten sposób możliwość ustawiania ich w dowolnym miejscu, długoletnie użytkowanie, łatwość utrzymania w czystości. Różnorodność wzorów i kolorów umożliwi dopasowanie ich do aranżacji różnego typu wnętrz.
  • Sofy wykonane z wysokogatunkowego materiału zapewnią idealne warunki na chwilę odpoczynku podczas pracy, wygodę oczekiwania klientów oraz sprawdzą się w gabinetach przy spotkaniach biznesowych. Materiał i estetyczne wykończenia pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości. Tutaj również oferujemy Państwo różnorodność form i kolorystyki, która będzie współgrała z innymi meblami.

Meble biurowe do siedzenia mogą Państwo zakupić poprzez nasz sklep stacjonarny, który znajduje się w mieście Lublin. W dobrej cenie gwarantujemy szybką obsługę doświadczonych pracowników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą przy wyborze odpowiednich siedzisk. Do każdego produktu dołączona jest dwuletnia gwarancja.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.