Administracyjno-drogowe mapy Polski

Mapa polski magnetyczna

Sklep EMI Plus oferuje administracyjno-drogowe mapy Polski, które wykorzystywane są przede wszystkim przez placówki szkolne, stanowiąc narzędzie niezbędne do nauczania takich przedmiotów, jak historia oraz geografia. Doskonale sprawdzą się jednak nie tylko w szkolnych murach. Z pomocą przyjdą także w biznesie podczas prezentacji czy szkolenia. Oferowane produkty oprawione są w mocne ramy: aluminiową albo drewnianą. Proponujemy Państwu mapy suchościeralne-magnetyczne albo szpilkowe.

W zależności od swojej specyfiki pozwalają one na przypięcie do nich kolorowych szpilek, magnesów albo znaczników magnetycznych. Suchościeralna powierzchnia pozwala na pisanie po nich flamastrami, dzięki czemu proces przekazywania uczniom, kursantom albo pracownikom informacji jest o wiele bardziej czytelny, a co za tym idzie - również efektywniejszy, niż w przypadku tradycyjnych map. Po zakończonej lekcji bądź spotkaniu wystarczy, że zdejmiemy znaczniki i wytrzemy tablicę, by była ona gotowa do kolejnych zajęć. Wszystkie mapy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długotrwałość ich użytkowania. Dostępne w sklepie EMI Plus mapy Polski przeznaczone są do powieszenia na ścianie. Ich montaż jest bardzo prosty i odbywa się z wykorzystaniem obecnych w komplecie elementów mocujących. Siedzibą naszej firmy jest Lublin. Zamówiony towar mogą Państwo odebrać osobiście, a w przypadku konieczności transportu, oferujemy pomoc firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.