Aneksy kuchenne

Chcesz urządzić nowoczesną i funkcjonalną kuchnię? Nasza firma z Lublina projektuje i wykonuje na wymiar oryginalne zabudowy i aneksy kuchenne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań domu. Ponieważ naszym celem jest dostarczenie zamawiającemu jak najbardziej sprawdzonych i komfortowych rozwiązań, każdą realizację rozpoczynamy od dokładnego zbadania potrzeb i oczekiwań naszego klienta. W swojej pracy korzystamy z komponentów najwyższej jakości, takich jak odporne na zarysowania i zabrudzenia blaty czy fronty szafek. Tworzymy kompletne aneksy kuchenne, przystosowane do wkomponowania w nie domowego sprzętu AGD, takiego jak lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka czy piekarnik.

Zabudowa kuchni może być wyposażona w dowolne udogodnienia i funkcjonalności, których potrzebujesz. Kolorystykę i wzornictwo dobieramy w taki sposób, żeby całość jak najlepiej wpasowała się w unikalny charakter Twojego domu lub mieszkania. Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Zobacz, co możemy zrobić także dla Ciebie!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.