Tablice korkowe

Tablica korkowa w ramie drewnianej

Tablice korkowe to produkty niezbędne w szkole, biurze czy urzędzie. Są proste w użytkowaniu i zamontowaniu. Umożliwiają umieszczenie informacji, zdjęć i notatek, dlatego są tak często wykorzystywane. Proponowane przez nas produkty są wytrzymałe i wyprodukowane z najwyższej jakości zwartego korka, dzięki czemu służą długo i bezproblemowo.

Oferujemy tablice w wybranych wymiarach, jednak możliwe jest również zamówienie produktu na wymiar wybrany przez klienta. W ofercie posiadamy tablice w ramie aluminiowej, drewnianej, MDF, a także bez żadnych obramowań. Wszystkie są estetycznie wykonane i sztywne, dzięki czemu całość dobrze się prezentuje i jest stabilna. Tablice korkowe na zamówienie gwarantują zadowolenie z produktu. Wybranie rozmiaru korka, a także decyzja, czy tablica ma być umieszczona w ramie aluminiowej, czy w ramie drewnianej jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom klientów. Umożliwia to również wybór koloru obramowania.

Sklep pomaga w doborze produktu, a także gwarantuje profesjonalną obsługę i uzyskanie sastysfakcjonującego dla klienta produktu końcowego stworzonego na wymiar. Wszystkie nasze tablice mają w komplecie zestaw montażowy. Sklep zachęca do zakupów gotowych produktów oraz tych na zamówienie. Tablice korkowe są nieodłącznym elementem przestrzeni szkolnej czy biurowej, więc najlepiej, jeśli służą długi czas. Dlatego proponujemy produkty są trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Tablice są proste, wykonane z dbałością o detale, nie wypaczają się pod wpływem wysokiej temperatury czy wilgoci. Miękka powierzchnia umożliwia bezproblemowe wbijanie pinezek, a jednoczeście sztywna konstrukcja zapewnia stabilność. Produkujemy tablice korkowe, które są estetyczne i funkcjonalne. Nasza lokalizacja to Lublin - zapraszamy do konsultacji w sprawie zakupu tablic na wymiar oraz wyboru gotowych produktów z szerokiej oferty. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję klienta z produktu dostosowanego do jego preferencji i potrzeb. Współpracujemy z osobami indywidualnymi i firmami.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.