Kosze z pedałem Freedom, kosze z otwieraniem nożnym

Kosz freedom

Kosze z pedałem Freedom to jedna z kolekcji dostępnych w naszym sklepie. W ramach tej serii mają Państwo do wyboru 3 kolory: stal nierdzewna, czarny oraz biały. Pojemności w każdym kolorze są takie same i wynoszą: 3, 5, 12, 20, 30, 40 litrów. Wybór zależy wyłącznie od zapotrzebowania Klienta.

Kosze z otwieraniem nożnym Freedom to niezwykle eleganckie i estetyczne rozwiązanie dla utrzymania porządku w domu oraz miejscu pracy. Posiadają szereg zalet, z których jedną z najważniejszych jest zastosowanie wygodnego i prostego w obsłudze mechanizmu nożnego. Dzięki temu ułatwieniu ograniczany jest kontakt z bakteriami i zarazkami obecnymi na odpadkach. Ponadto, istotna jest wolnoopadająca pokrywa, dzięki której zamykanie jest niemal bezgłośne i przede wszystkim płynne. W razie potrzeby zamykanie zostanie zatrzymane.

Niepowtarzalny design, którym wyróżniają się kosze pedałowe Freedom sprawia, że wielu Klientów decyduje się na ten rodzaj produktu. Pewne jest, że zachowanie porządku w pomieszczeniu staje się dzięki tej kolekcji łatwiejsze. Kosze z serii Freedom mogą sprawdzić się również w łaziankach oraz kuchniach. Dowolnie wybrany kolor z pewnością nada tym pomieszczeniom elegancji, nowoczesności i stylu. Utrzymanie porządku nie będzie stanowiło żadnego problemu, a wręcz przeciwnie - przyjemność. To właśnie detale tego typu podkreślają wnętrza urządzone w każdej stylistyce.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.