Metalowe szafy warsztatowe na narzędzia do garażu i na komputer przemysłowy

Szafy warsztatowe na narzędzia

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki zakres produktów. Znajdą u nas Państwo metalowe szafy warsztatowe na narzędzia do garażu, jak również na komputer przemysłowy. Chociaż nasze propozycje są niezwykle bogate, podstawą kolekcji są modele metalowe, które wykonujemy z najwyższej jakości blachy. Jest ona odporna na potencjalne czynniki mechaniczne, jak i na wilgoć dzięki czemu jest materiałem niezwykle wytrzymałym.

Nasze szafy metalowe to świetne rozwiązanie do przechowywania sprzętu oraz drobnych narzędzi. Uważamy, że nasz sklep internetowy wyróżniają systemy, które zostały zbudowane w taki sposób, że są idealne na komputer przemysłowy. Szafy dedykowane komputerom posiadają idealne zabezpieczenia, które chronią monitor, jak i jednostkę centralną przed kurzem. Meble są skonstruowane tak, aby zadowolenie klienta było na najwyższym poziomie. Wysokość półek jest regulowana. S

zafy warsztatowe, szafy na narzędzia, szafy idealne do garażu - jeżeli szukają Państwo, którejś z tych opcji to nasz sklep internetowy będzie świetnym wyborem. Decydując się na produkty z naszej oferty, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, która jest połączona z atrakcyjną ceną. Dbamy o to, aby nasze produkty były przystępne dla większej ilości klientów. Oferujemy zarówno szafy warsztatowe z swm z pojemnikami, jak i szafy SFR, szafy SLS, szafy SL i szafy SWM.

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na narzędzia, gwarantujemy, że je Państwo u nas znajdą. Warto również wspomnieć, że każdy nasz model szafy, zarówno przygotowany pod kątem przechowywania narzędzi, jak i przechowywania dokumentacji warsztatowej jest wyposażony w specjalny zamek zabezpieczający przed dostępem do zawartości. Rozwiązaniem, które ułatwia przechowywanie nawet najdrobniejszych elementów są modele wyposażone w pojemniki swm 205. Dzięki nim nawet najmniejsze elementy nigdzie się nie zgubią. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.