Kosze na śmieci metalowe i żeliwne

Kosz wolnostojący chromowany

Przedstawiana kategoria produktów, to przede wszystkim modne, designerskie i praktyczne kosze na śmieci do biura. Z pozoru wydawać by się mogło, że śmietniki do gabinetu powinny być tylko praktyczne. Tymczasem jest do typowy element stanowiący wyposażenie wszystkich firm i dobrze by było, gdyby poza funkcjonalizmem charakteryzowało się także ciekawym wzornictwem.

Wszystkim osobom ceniących współczesny design i oryginalne rozwiązania gwarantujemy, że nasze kosze biurowe od pierwszego spojrzenia zwracają na siebie uwagę. Nie dość, że mają one kompatybilne wymiary i zmieszczą się pod każdym biurkiem lub w dowolnym innym miejscu, to jeszcze występują w kilku wariantach kolorystycznych. I tak na przykład jeżeli Państwa biuro zostało urządzone zgodnie z obowiązującym minimalizmem, to kosze na śmieci także mogą wpisywać się w ten trend.

Nasz sklep w asortymencie posiada kosze biurowe w wersji stalowej błyszczącej lub satynowej. Oba te rozwiązania są niezwykle atrakcyjne i pasują zarówno do biura prezesa, księgowej lub kadrowej. Mamy także kosze na śmieci występujące w czarnym lub brązowym odcieniu. Gwarantujemy, że nasze kosze biurowe są praktyczne, higieniczne i proste w obsłudze. Warto także zauważyć, że sklep oferuje śmietniki dostępne w różnych pojemnościach. Spośród katalogu produktów znajdą się kosze o pojemności 20, 10 lub 8 litrów. Jeśli więc poszukują Państwo produktów o różnych gabarytach i w różnych kolorach, to zapraszamy do przeglądania pełnej palety produktów.

W razie potrzeby dział obsługi klienta posłuży fachowym wsparciem. Nasz sklep mieści się w mieście Lublin, ale z przyjemnością nawiążemy współpracę nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami i osobami prywatnymi lecz także z klientami z całej Polski.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.