Meble metalowe uniwersalne - biurowe, medyczne, pracownicze

Biurko metalowe pracownicze

Biura, gabinety lekarskie, czy stacje pracy w różnych zakładach wymagają specjalistycznego wyposażenia, jak chociażby biurka metalowe. Cechują się nie tylko solidnością, lecz zaprojektowaniem pod względem ergonomii, dzięki czemu umożliwiają wysoki komfort pracy. Świetnie spiszą się w każdym rodzaju miejsca pracy. Niezależnie od tego, czy będzie to sterylny gabinet medyczny lub stacja obsługi klientów w warsztacie mechanicznym.

Meble pracownicze są przystosowane do przechowywania dużej ilości dokumentów. W przypadku, gdy przez dany gabinet przechodzą ogromne ilości faktur, recept, umów lub raportów, wygodna organizacja dokumentów będzie możliwa za sprawą szuflad, w które są wyposażone meble biurowe. Strona praktyczna, to nie wszytko, co mają do zaoferowania biurka pracownicze. Ważne są kwestie wizualne.

Biurka zostały wykonane wraz z odpowiednią prostotą oraz elegancją, co będzie podkreślać profesjonalizm danego biura. Wykonanie pod względem estetycznym jest niezwykle ważne, jeśli chcemy odpowiednio zaprezentować się przez klientem. Bez znaczenia, czy oferujemy usługi medyczne lub biurowe, meble w ofercie z łatwością można dopasować do swoich preferencji. Umożliwia to szeroki wybór produktów.

Meble biurowe charakteryzują się różnym układem szafek, gabarytami, a nawet kształtem. Przykładowo, gdy oferujemy usługi medyczne, świetnie spisze się model w kształcie litery "L". Umożliwi nam postawienie monitora komputera na boku, natomiast przed sobą będziemy posiadać czystą przestrzeń, która posłuży nam w konsultowaniu się z pacjentem. Biurka w ofercie są uniwersalne, więc nie tylko spełnią swoją rolę w gabinecie medycznym lub biurze. Meble zostaną docenione przez swoją ergonomię również w sklepach, punktach obsługi klienta, firmach serwisujących urządzenia RTV, czy nawet w gabinetach szkolnych. Meble pracownicze oferowane przez nasz sklep z siedzibą w mieście Lublin, to gwarancja ergonomii, elegancji i nowoczesności. Klient decydujący się na zakup, wybiera profesjonalizm oraz zapewnienie dobrego wykonania produktów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.