Szafy biurowe metalowe

W ofercie EMI Plus znajdziesz różnorodne szafy metalowe biurowe, które będą świetnie wyglądać w siedzibie Twojej firmy. Prezentujemy rozbudowany katalog mebli witrynowych, z drzwiami żaluzjowymi i przesuwnymi wyprodukowanych z trwałych i lekkich blach, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy wyroby w wielu rozmiarach i wariantach z dużą możliwością modyfikacji, m.in. kolorystyki korpusu. Produkty z metalu to świetna alternatywa dla wyposażenia drewnianego, wyróżniają się bowiem większą wytrzymałością i bardziej przystępną ceną.

Szczególnie polecamy metalowe szafy biurowe witrynowe, które warto wykorzystać w sekretariacie czy gabinecie. Takie meble mają przeszklone fronty, dlatego możesz w nich przechowywać dokumenty, z których często korzystasz. Masz do wyboru modele o różnej wysokości i szerokości, a także o różnej konfiguracji półek. Produkty witrynowe zaopatrzone są w solidne zamki na kluczyk, dlatego magazynowana w środku zawartość będzie dobrze zabezpieczona. Ich korpusy mają gładką powierzchnię, malowaną proszkowo.

Metalowe szafy biurowe w różnych wersjach

W katalogu EMI Plus masz też do dyspozycji szafy z drzwiami żaluzjowymi, które polecamy do przechowywania dokumentów. Takie meble metalowe sprawdzą się zwłaszcza do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Tutaj także możesz wybierać spośród modeli biurowych o zróżnicowanych wymiarach, dobierając kolorystykę korpusów według własnych preferencji estetycznych. Zachęcamy do sprawdzenia palety barw, jaką znajdziesz na naszej stronie. Oprócz wariantów z drzwiami żaluzjowymi oferujemy też modele skrzydłowe oraz przesuwne w różnych wersjach.

Zachęcamy do składania zapytań na metalowe meble biurowe z naszej oferty. Każda szafa witrynowa czy z drzwiami żaluzjowymi lub przesuwnymi występuje w kilku wersjach, dlatego bez problemu znajdziesz odpowiedni produkt. Z pomocą solidnego wyposażenia z metalu możesz urządzić dowolną przestrzeń w swojej firmie. Na stronie znajdziesz szczegółowy katalog prezentujący wszystkie wyroby EMI Plus.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.