Blokady parkingowe rozkładane na zamek

Blokada parkingowa

Oferujemy wysokiej jakości blokady parkingowe, doskonale sprawdzające się na wszelkich rodzajach miejsc parkingowych. Oferujemy kilka wariantów blokad, dostosowanych do potrzeb kupującego. Nasz asortyment składa się głównie z blokad rozkładanych, ale znajdziesz tu również solidne słupki parkingowe stałe.

Każda nasza blokada posiada zabezpieczenie na zamek lub na kłódkę. Wszystkie nasze blokady wykonane są z najwyższą starannością. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów oraz odpowiedniej powłoki, mogą one służyć przez bardzo wiele lat. Są odporne na wszelkiego rodzaju opady atmosferyczne oraz wiele czynników mechanicznych.

Mechanizmy naszych blokad są niezwykle proste i nie sprawiają żadnych problemów w użytkowaniu. Ich waga jest stosunkowo niewielka, co umożliwia ich łatwy montaż i demontaż. Blokady parkingowe rozkładane to doskonałe rozwiązanie na zabezpieczenie miejsc parkingowych na osiedlach mieszkalnych oraz zablokowanie drogi wewnętrznej.

Jeżeli interesują Cię nasze blokady parkingowe rozkładane na zamek, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz sklep działa na terenie miejscowości Lublin, ale bardzo chętnie realizujemy zlecenia dla klientów z pozostałych części Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.