Szafy do przechowywania rysunków i map - Emi Plus

Szafa na mapy

W naszym bogatym i różnorodnym asortymencie znajdują się wysokiej jakości szafy na mapy oraz szafy do przechowywania rysunków. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę produktów, które znacząco ułatwiają gromadzenie, porządkowanie oraz segregację równego rodzaju projektów, konspektów graficznych, szkiców oraz map. Szafy, które prezentuje nasz sklep internetowy, odznaczają się szerokim spektrum różnorakich walorów użytkowych.

Z jednej strony są one niezwykle funkcjonalne. Wspomniana cecha przejawia się w tym, że pozawalają one nie tylko na intuicyjne i logiczne uporządkowanie szkiców w pożądanej kolejności, ale również w tym, że meble do przechowywania rysunków są wykonane z solidnych materiałów, które doskonale chronią umieszczone we wnętrzu szafki przedmioty przed wszelkimi uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi. Meble do przechowywania różnego rodzaju projektów graficznych są bowiem wyprodukowane z wytrzymałej blachy stalowej, która sprawia, że użytkownik szafki może być spokojny fizyczny stan przechowywanych wewnątrz prac.

Oferowane przez nasz sklep internetowy szafki na mapy na nowo definiują jakość, jaką powinny odznaczać się meble przeznaczone do przechowywania wszelkiego rodzaju projektów kartograficznych. Z tego też powodu prezentowane meble doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju studiach architektonicznych, biurach geodezyjnych, bibliotekach uniwersyteckich, pracowniach projektowych oraz w atelier fachowców specjalizujących się w komponowaniu aranżacji wnętrz.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.