Parawany i przegrody akustyczne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wygodne i trwałe przenośne parawany biurowe pochłaniające dźwięki. To szybki i skuteczny sposób na kontrolowanie rozprzestrzeniania się dźwięku w pomieszczeniu. Meble akustyczne znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i w biurach i instytucjach, takich jak filharmonie, studia nagrań czy szkoły muzyczne. Przegrody tego typu to świetne rozwiązanie w wypadku dużej przestrzeni biurowej, którą trzeba podzielić, na przykład w firmie telemarketingowej. Dodatkową zaletą przenośnych parawanów jest to, że można zastosować je tymczasowo i łatwo je przesunąć dzięki kółkom.

To dobra alternatywa dla stawianych na stałe ścianek dźwiękoszczelnych, ponieważ pozwala w każdej chwili przeorganizować przestrzeń roboczą w zależności od swoich potrzeb. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przegrody akustyczne i inne meble pochłaniające dźwięki, utrzymane w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dobierzesz je do wystroju swojego domu czy biura. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.