Donice betonowe okrągłe

Donica betonowa okrągła

Donice betonowe okrągłe oferowane przez sklep Emi Plus to ciekawy pomysł na stworzenie oryginalnej aranżacji ogrodu albo tarasu. Oprócz donic o tradycyjnych, geometrycznych kształtach, znajdą Państwo także niestandardowe wzory w formie kubka, filiżanki i rogala. Wszystkie donice utrzymane są w kolorach neutralnych (szarości, beże, brązy), co pozwala na dużą dowolność w wyborze odpowiednich roślin. Ponadto posiadamy szeroki wybór rozmiarów donic, w tym również modeli płytkich, które idealnie sprawdzą się, jeśli będą chcieli Państwo upiększyć swój ogród roślinami o krótkim systemie korzeniowym.

Donice betonowe okrągłe proponowane przez sklep Emi Plus wykonane zostały w całości z kamienia rzecznego i grysów. Część z nich ozdobiona jest malowanym albo miedzianym pasem. Każda z donic charakteryzuje się wysoką stabilnością, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo posadzonych w niej roślin nawet podczas bardzo silnie wiejącego wiatru. Dzięki wykorzystaniu odpornych materiałów, donice są wytrzymałe również na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym opady deszczu albo śniegu oraz mróz.

Wszystkie dostępne donice bardzo dobrze się ze sobą komponują, co sprawia, że można je zestawiać ze sobą w dowolny sposób. Pozwoli to uzyskać Państwu wyjątkową i niepowtarzalną aranżację. Siedzibą naszego sklepu jest Lublin. Tutaj mogą Państwo odebrać osobiście zamówione wcześniej donice betonowe okrągłe, a jeśli potrzebna jest pomoc w transporcie, oferujemy tę usługę za pośrednictwem firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.