Kosze betonowe z popielniczką

Kosz betonowy kwadratowy

Zarówno na ulicach, jak i w innych lokalizacjach na zewnątrz budynków, pojawia się często problem związany z właściwym zagospodarowaniem powstających odpadów. Instalacjami, które idealnie spełniają swoją rolę w tym zakresie, są kosze betonowe. Jako odpowiedzialna firma, która działa nie tylko na terenie miasta Lublin, zdajemy sobie sprawę z wymagań jakościowych, jakie stawiają klienci wobec wspomnianych elementów architektury. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się niezwykle wytrzymałe kosze betonowe, które posiadają wkład z blachy ocynkowanej. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowana popielniczka. Wszystkie kosze zaopatrzone są w otwory odwadniające, dzięki czemu w ich wnętrzu nie zbiera się woda pochodząca z opadów atmosferycznych.

Podnosi to znacząco komfort obsługi koszy oraz estetykę miejsc, w których są one zlokalizowane. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że oferowane przez nas artykuły posiadają niezwykłą wytrzymałość. Jest to zasługą między innymi użytego do ich produkcji betonu zbrojonego. Faktura zewnętrzna wykonana jest z naturalnych materiałów, takich jak grys, czy żwir. Znaczącym wyróżnikiem naszej propozycji jest urozmaicona linia stylistyczna koszy, co pozwala dopasować je do pozostałych elementów otoczenia. Warto w tym zakresie wymienić chociażby szerokie spektrum kolorów i zróżnicowany rozmiar kamienia użytego do produkcji opisywanych systemów. Nasze kosze betonowe to trwałe i atrakcyjne rozwiązania, które z pewnością udoskonaloną wygląd i funkcjonalność każdej lokalizacji.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.