Meble pracownicze - systemy mebli pracowniczych

Meble pracownicze ALFATECH

Jeśli poszukujesz mebli pracowniczych do biura lub jakichkolwiek innych przestrzeni publicznych, odpowiednie zestawy znajdziesz w naszym sklepie. Urządzając przestrzeń, w której ma pracować zespół zatrudnionych osób, musimy rozważyć rozwiązania aranżacyjne, które będą jednocześnie w pełni funkcjonalne, estetyczne i usprawnią codzienną pracę.

Systemy mebli pracowniczych, w skład których wchodzą zarówno biurka, szafy, regały, jak i inne elementy pozwalające na przechowywanie dokumentów czy wygodną pracę zatrudnionych osób pozwalają w szybki, niedrogi i estetyczny sposób urządzić każdą przestrzeń biurową. Meble pracownicze oferowane przez nasz sklep, którego stacjonarna placówka znajduje się w mieście Lublin to idealny sposób na zapewnienie wszystkich niezbędnych elementów każdego biura.

Oferowane przez nas systemy mebli pracowniczych to nowoczesny, minimalistyczny design i pełna funkcjonalność, która sprawdzi się w większości urządzanych biur. Wysoki standard wykończenia i możliwość komponowania różnych układów stanowisk pracowniczych powodują, że proponowane komplety dają możliwość dopasowania ich w pełni do przestrzeni, jaką mają do dyspozycji nasi klienci.

Meble pracownicze pozwolą im na urządzenie zarówno obszernych przestrzeni biurowych, jak i niewielkich, dopiero rozpoczynających swoją pracę i rozwój biur. Meble pracownicze oferowane w naszym sklepie wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest wyjątkowo proste i pozwala na wykorzystywanie ich przez długie lata w dobrym stanie.

Elastyczność systemów oferowanych w naszym asortymencie umożliwia tworzenie zarówno pojedynczych, jak i wielostanowiskowych miejsc pracy biurowej, a proste kształty i elegancki design tworzą atmosferę ładu i porządku, sprzyjającą skupieniu wszystkich pracowników w trakcie codziennej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli pracowniczych, a w razie pytań słuzymy radą!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.