Meble pracownicze Ogi_u

Meble pracownicze Ogi_u 1
Meble pracownicze Ogi_u 2
Meble pracownicze Ogi_u 3
Meble pracownicze Ogi_u 4
Dodaj Meble pracownicze Ogi_u do listy życzeń.

Układy wielostanowiskowe oparte na wspólnej nodze maksymalnie upraszczają organizację przestrzeni oraz tworzą wygodne, praktyczne stanowiska pracy. Minimalne wykorzystanie elementów do tworzenia układów ułatwia aranżowanie i montaż mebli.
 

 

Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Liczne kształty i wielkości stołów dają szerokie możliwości w organizowaniu pomieszczeń o różnych powierzchniach. Szafy dostępne są z drzwiami pełnymi oraz szklanymi z charakterystyczną aluminiową ramką.
 

 

Wysokość szafek i kontenerów dopasowana do wysokości biurek pozwala na organizowanie stanowisk pracy o większej powierzchni użytkowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.