Stoły rehabilitacyjne i kozetki

Kozetka

Stoły rehabilitacyjne i kozetki znajdują szereg zastosowań w przychodniach, szpitalach oraz gabinetach rehabilitacyjnych oraz lekarskich. Nasz sklep, którego obszar działania obejmuje nie tylko Lublin, ale i całą Polskę, posiada w asortymencie wiele wariantów tego typu sprzętu niezbędnego w służbie zdrowia. W efekcie dobór idealnego modelu w zależności od potrzeb danej placówki jest zadaniem niesamowicie łatwym i przyjemnym.

Podstawowym kryterium, jakie spełniają znajdujące się w naszej ofercie kozetki, jest wysoka wytrzymałość. Wynika to z faktu, iż umiejscowione zostały na solidnej, metalowej podstawie, która została dodatkowo zabezpieczona farbą w kolorze białym. W efekcie konstrukcja ta jest wysoce odporna na powstawanie korozji, a ponadto łatwo ją utrzymać w higienicznej czystości. Ponadto wykręcane metalowe stopnie dają możliwość stabilnego umiejscowienie kozetek nawet na nierównym podłożu.

Co niezwykle istotne, wszystkie stoły rehabilitacyjne oraz kozetki, które posiada w ofercie nasz sklep, posiadają tapicerowane obicia, które zapewniają pacjentom wysoki komfort i wygodę podczas badań. Oprócz tego dzięki takiemu wykończeniu wszystkie modele mogą być bez obaw czyszczone i dezynfekowane dla zachowania maksimum bezpieczeństwa. Ponieważ w placówkach medycznych praktykuje się zabezpieczanie powierzchni kozetek jednorazowymi prześcieradłami, wiele wariantów naszych wyrobów posiada zamontowane solidne wieszaki umożliwiające zamontowanie na nich rolek z zapasem podkładów jednorazowych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.