Szafy i regały do przedszkola - meblościanki i segmenty przedszkolne

Segmenty przedszkolne

Przedszkola, szkoły i świetlice są specyficznymi miejscami, w których musi się znaleźć miejsce na dosłownie wszystko. Teczki z dokumentami, podręczniki z ćwiczeniami, akcesoria artystyczne i zabawki. W odpowiednio zorganizowanej sali każdy przedszkolak znajdzie kawałek własnego miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy.

Nasz sklep znajdujący się w mieście Lublin prezentuje Państwu funkcjonalne i wytrzymałe meblościanki do przedszkola. Segmenty przedszkolne zostały dostosowane do najważniejszych potrzeb. Stworzony przez nas system umożliwia zakup tylko najpotrzebniejszych elementów w dowolnej ilości. Wśród nich znajdą Państwo szafy do przedszkola oraz regały. Każdy z nich wykonany z płyty MDF o grubości 18 mm zapewni odpowiednią wytrzymałość nawet podczas ekstremalnych zabaw podopiecznych.

Najważniejszym elementem są regały. Pozwalają na widoczne ułożenie wszystkich zabawek, pluszaków, puzzli czy książeczek. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie pociechy będą miały stały dostęp do skorzystania z pełnego asortymentu przedszkola. Segmenty przedszkolne to również możliwość zamknięcia pod kluczem wszystkiego, do czego dzieci nie powinny mieć dostępu. Jest to ważny element wyposażenia szczególnie dla wychowawców.

Meblościanki do przedszkola muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego nasz sklep przedstawia również propozycję specjalnej szafy do przedszkola z pojemnikami, w którym można umieścić posegregowane klocki, figurki czy resoraki. Pojemniki są wytrzymałe i kolorowe, co jeszcze bardziej zachęci dzieci do segregacji zabawek po radosnej zabawie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.