Koszopopielnice, czyli kosze na śmieci z popielniczką

Koszopopielnice chromowane

Pięć lat - tyle rozkłada się niedopałek papierosa rzucony bezwiednie na chodnik czy trawę. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można szeroki wybór koszopopielnic, które łączą w sobie funkcjonalność koszy na śmieci z praktyczną popielniczką. Są one istotnym elementem małej architektury, szczególnie w miejscach publicznych, gdzie konieczne jest utrzymanie porządku i czystości, a także dbałość o środowisko.

Znaczenie koszopopielnic - wsparcie ekologii

Te niepozorne pojemniki pomagają w znacznym stopniu zredukować problem rozrzuconych niedopałków i śmieci, co jest ważne zarówno z punktu widzenia estetyki, jak i ochrony środowiska. Zastosowanie koszopopielnic w przestrzeni publicznej przyczynia się do utrzymania porządku oraz oferuje użytkownikom wygodne rozwiązanie do pozbycia się odpadów i niedopałków, minimalizując ich negatywny wpływ na otoczenie. W nowoczesnym krajobrazie miejskim, gdzie dbałość o czystość i estetykę przestrzeni publicznych jest na wagę złota, kosze na śmieci z popielniczką odgrywają ważną rolę.

Koszopopielnice - innowacja w miejskiej dżungli

To trafne połączenie tradycyjnych koszy na śmieci z wygodnymi popielniczkami jest rozwiązaniem, które bezpośrednio wpływa na redukcję odpadów w przestrzeni publicznej. Koszopopielnice pozwalają na wygodne i higieniczne pozbywanie się niedopałków, minimalizując ryzyko rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń i wybuchania pożarów. A jak wiadomo, odpady takie jak niedopałki papierosów nie tylko szpecą otoczenie, ale również stanowią poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Toksyczne substancje zawarte w papierosach mogą przenikać do gleby i wód, zatruwając ekosystemy. Stąd też rozmieszczenie koszopopielnic w miejscach użyteczności publicznej jest krokiem w stronę ochrony planety.

Poznaj nasz asortyment

W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę koszy z popielniczkami, które nie tylko spełniają swoją funkcję, ale również estetycznie komponują się z otoczeniem. Dostępne są różnorodne modele, które mogą być dopasowane do specyfiki miejsca - czy to parku, ulicy, czy miejsca pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru rozwiązania, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej społeczności.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.