Krzesła specjalistyczne, warsztatowe i laboratoryjne

Wbrew pozorom i powszechnym opiniom praca wykonywana w pozycji siedzącej również może być bardzo obciążająca, zwłaszcza dla kręgosłupa. Zapewnienie wygodnego siedziska, które zmniejszy ryzyko pojawienia się bólu lub uczucia odrętwienia, towarzyszące często wielogodzinnej pracy w niezmiennej pozycji, to podstawa ergonomicznego wyposażenia każdego gabinetu.

Nasz sklep wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu, prezentując regulowane, obrotowe i jeżdżące krzesła specjalistyczne, zapewniające najwyższy komfort i stabilność, a zarazem pozwalające na pełną swobodę ruchów oraz mobilność w czasie pracy bez konieczności ciągłego wstawania. W naszej ofercie znajdują się zarówno krzesła specjalistyczne o tapicerowanym siedzisku, jak i modele wykonane z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Znajdują się tu także krzesła wyposażone w antypoślizgowe podnóżki, zapewniające krzesłom stabilność, oraz krzesła wyposażone w samohamowne kółka, sprawdzające się zarówno w pomieszczeniach wyłożonych dywanami, jak i na twardych podłogach. W tak zróżnicowanym asortymencie znajdziesz model idealny dla Ciebie oraz odpowiadający zapotrzebowaniu wynikającemu z charakteru wykonywanej pracy: wyposażone w ergonomiczne oparcia krzesła biurowe oraz wygodne taborety warsztatowe, bez podłokietników i bez oparć.

Wszystkie prezentowane krzesła są regulowane, co pozwala idealnie dostosować wysokość krzesła czy kąt nachylenia oparcia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulowane pod względem są także modele bez podłokietników i bez oparć, czemu zawdzięczają maksymalną ergonomiczność. Stawiamy na jakość oraz staranność, dlatego każde krzesło dostępne w naszych asortymencie cechuje się stabilnością oraz wytrzymałością. Nasz sklep daje gwarancję najwyższej jakości, a każde zakupione u nas krzesło to gwarancja zadowolenia i wygody na długie lata. Dzięki naszym produktom praca może przebiegać w najbardziej komfortowych warunkach i, w przypadku modeli bez oparć i bez podłokietników, bez niedogodności związanych z ograniczeniem ruchów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.