Sejfy depozytowe - sejfy na depozyty

Sejf depozytowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sejfów depozytowych. Nasz sklep proponuje Państwu trzy funkcjonalne modele, różniące się między sobą pojemnością. Niewielkie rozmiary (90-120 cm) sejfów na depozyty sprawiają, że można korzystać z nich również w domu. Bez problemu pomieszczą dokumenty, pieniądze, karty kredytowe, biżuterię oraz inne wartościowe dla nas rzeczy.

Sejfy depozytowe proponowane przez nas charakteryzują się mechanicznym systemem wrzutowym (wszystkie cenne przedmioty można wrzucić do zamkniętego sejfu bez konieczności każdorazowego jego otwierania), opcjonalnie mogą być jednak także wyposażone w nowoczesny moduł elektroniczny Sejfy na depozyty, proponowane przez nasz sklep, wykonane są z materiałów gwarantujących wysoka jakość. Posiadają specjalną zbrojoną konstrukcję, a także zaopatrzone są w wielopunktowe rygle zabezpieczające drzwi przed otwarciem, nawet w momencie gdy zawiasy zostały wyłamane. Ponadto rygle zabezpieczone są przed wybiciem. Do blokowania mechanizmu ryglowego zastosowano atestowany zamek kluczowy, który z kolei chroniony jest zarówno przed wybiciem, jak i przewierceniem.

Sejfy depozytowe oferowane przez nas zostały dodatkowo wyposażone w metalową kotwę, umożliwiającą stabilne przymocowanie ich do podłoża. Zachęcamy do przejrzenia oferty, jeśli rozważają Państwo, w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć cenne dla siebie rzeczy.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.