Gabloty i tablice magnetyczne suchościeralne na zamówienie

Tablica magnetyczna suchościeralna

Tablice magnetyczne suchościeralne świetnie sprawdzą się w warunkach biurowych, szkolnych, ale i również domowych. Wśród produktów naszej firmy Emi Plus Sp J Lublin znajdziecie Państwo liczne warianty tego typu tablic na zamówienie oraz na wymiar.

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Posiadamy modele w ramach MDF, aluminiowych, drewnianych i Vito. Tablice są artykułami bardzo wydajnymi i użytecznymi. Umożliwiają one pisanie markerami, za czym idzie wyjątkowo czytelny ich przekaz. Wybrane modele mają świetne właściwości odbijania światła, dzięki czemu bez względu na to, jak pada światło - treść zapisana jest wyraźnie widoczna. Do tablic, jakie proponujemy naszym klientom nie ma przymusu używania dedykowanych markerów - bez względu na markę. By zmazać treść z tablicy można użyć gąbki lub szmatki. By jednak produkt odświeżyć i jak najdłużej cieszyć się jego świetnymi właściwościami zalecane jest co jakiś czas zmycie tablicy środkiem do czyszczenia plansz magnetycznych.

Bez wątpienia bezkonkurencyjnym argumentem, jaki mają tablice magnetyczne suchościeralne, idącym na korzyść wyboru tablicy magnetycznej jest to, iż nie unosi się pył kredowy w tablicy, a to w szkołach, czy w biurach jest bardzo ważnym aspektem. Tablice magnetyczne suchościeralne, które ma w ofercie nasz sklep można wybrać spośród uniwersalnych modeli i wymiarów, jednak możemy dostosować je do indywidualnych wymagań.

Zalety, na które warto zwrócić uwagę

Tablice magnetyczne suchościeralne, jakie poleca nasz sklep to produkty mające wiele zalet, funkcjonalności oraz zróżnicowania, czyli:

 • Są lekkie,
 • Są bezpieczne i szybkie w montażu,
 • Są możliwe do zamówienia w dowolnym wymiarze,
 • Są wykonane z różnych powierzchni: blachy lakierowanej, blachy akrylowej, blachy ceramicznej,
 • Są unikalne dzięki: antyrefleksyjności, właściwościom magnetycznym, właściwościom suchościeralnym.

Zróżnicowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie były tablice magnetyczne o powierzchni wykonanej z:

 • blachy lakierowanej,
 • blachy akrylowej,
 • blachy ceramicznej (w tym także projekcyjnej).

Dzięki tym materiałom nasze realizacje mogą wyróżnić się:

 • antyrefleksyjnością (w przypadku blachy ceramicznej projekcyjnej),
 • właściwościami magnetycznymi,
 • właściwościami suchościeralnymi.
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.