Eleganckie wieszaki na ubrania do biura, gabinetu i poczekalni

Wieszaki stojące do gabinetu

Żadna przestrzeń użytkowa nie może obejść się bez wieszaków. Odpowiednio dobrany wieszak może pełnić aż dwie funkcje: z jednej strony pozwoli na wygodne przechowywanie okryć wierzchnich, kluczy, torebek czy parasolek, z drugiej - dzięki ciekawemu designowi, zgodnemu z najnowszymi trendami aranżacyjnymi, może stanowić wysmakowany element dekoracyjny, idealnie komponujący się z ogólnym wystrojem pomieszczenia. Dlatego właśnie wyposażenie gabinetu, biura czy poczekalni w wieszak o ciekawej formie jest tak istotne - pozwoli to upiększyć pomieszczenie, a zarazem okaże się bardzo użyteczne z punktu widzenia gości czy klientów.

Dostępne w naszym sklepie internetowym wieszaki na ubrania występują w mnogości wariantów: znajdziesz tutaj eleganckie wieszaki wolnostojące, praktyczne i idealne do poczekalni o niewielkim metrażu wieszaki wiszące, a także modele reprezentujące popularny w ostatnich latach styl loftowy, wyróżniające się prostotą oraz możliwością regulowania wysokości. Dzięki dużemu zróżnicowaniu stylistycznemu bez problemu znajdziesz model idealny do gabinetu w każdym stylu, od wnętrz klasycznych, aż po nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Jednak niezależnie od walorów estetycznych, każdy wieszak to przede wszystkim niezbędny element wyposażenia, który koniecznie musi zostać wstawiony zarówno do gabinetu, jak i do poczekalni, jeśli zależy Ci na zapewnieniu gościom oraz klientom najwyższego komfortu.

Nasze wieszaki na ubrania, zarówno wolnostojące, ścienne i na kółkach, wykonano tylko z wysokojakościowych materiałów i z dużą dbałością o każdy szczegół. Oznacza to, że są nie tylko eleganckie, ale także solidne. Niewielkie rozmiary naszych modeli sprawiają, że zmieszczą się dosłownie w każdym miejscu, a dzięki optymalnej ilości haczyków i wieszaków pozwolą na jednoczesne zawieszenie sporej ilości okryć. Dzięki temu są bardzo praktyczne i z całą pewnością idealnie sprawdzą się w miejscach, przez które przewija się sporo osób. Nasze wolnostojące wieszaki na ubrania to gwarancja jakości oraz zadowolenia.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.