Meble szkolne i świetlicowe - meble do szkół i świetlicy

Meble szkolne i świetlicowe

Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszej oferty wyposażenia przeznaczonego do placówek szkolnych (w tym do świetlicy szkolnej) oraz przedszkolnych. Nasz sklep proponuje Państwu szeroką gamę prostych, a zarazem funkcjonalnych mebli. Wśród krzeseł, poza standardowymi wzorami, zachęcamy Państwa do przyjrzenia się także modelom wyposażonym w pulpit oraz takim, które mają możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu każde dziecko będzie mogło wygodnie siedzieć podczas lekcji. Ponadto w naszej ofercie znajdują się stoły (również komputerowe), biurka i segmenty, które w klasach, świetlicach oraz salach przedszkolnych znakomicie posłużą do przechowywania niezbędnych materiałów dydaktycznych. Oprócz tego produkujemy gabloty szkolne i meble przeznaczone do pokoju nauczycielskiego oraz biblioteki.

Meble to niejedyny rodzaj wyposażenia, jaki oferuje nasz sklep. Polecamy zwrócić dodatkowo uwagę na szeroki wybór tablic (korkowych, tekstylnych, magnetycznych, flipchartów), planery szkolne oraz stojaki na foldery. Warto również zadbać o odpowiednie wyposażenie świetlicowe. Właściwie dobrane krzesła, stoły i praktyczne segmenty pomogą urządzić miejsce, w którym dzieci będą mogły odpocząć po lekcjach. Na każdym etapie produkcji wyposażenia przeznaczonego do placówek szkolnych kierujemy się ergonomią.

Nie ma dla nas znaczenia, czy są to meble przeznaczone do klas, czy też świetlicowe. Każde wyposażenie produkowane dla szkół i przedszkoli powinno być nie tylko solidne, ale przede wszystkim przyjazne i bezpieczne w użytkowaniu. Tworząc meble dla szkół wykorzystujemy najbardziej innowacyjne technologie, dzięki którym możemy zapewnić bezpieczeństwo w trakcie korzystania z nich. Różnorodność modeli proponowanych przez nas udowadnia, że meble szkolne nie muszą być nudne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - jesteśmy przekonani, że nasze wyroby spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Miastem naszej stacjonarnej działalności jest Lublin. Zamówiony towar mogą Państwo odebrać u nas osobiście albo za pośrednictwem firmy przewozowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.