Wygodne krzesła i fotele pracownicze do biura i komputera Grospol

Marka Grospol jest uznanym producentem wyposażenia dla pracowników biurowych. Produkty tej firmy słyną z tego, że są wygodne oraz wyjątkowo ergonomiczne. W ofercie znajdują się przede wszystkim fotele oraz krzesła biurowe, idealnie pasujące do komputera. Dla pracowników spędzających długi czas w pozycji siedzącej najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie ich stanowiska pracy do wymagań, jakie ta praca stawia. Ważne jest, aby elementy stanowiska, na którym pracownik spędza czas, nie rozpraszały go, a przede wszystkim w jak największym stopniu minimalizowały jego zmęczenie, co niewątpliwie później przekłada się na wysoką efektywność i ogólne zadowolenie z wykonywanego zajęcia.

Ergonomiczne wykończenia krzeseł marki Grospol spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania pracownicze. Znajdujące się na odpowiedniej wysokości podparcia zapewniają wygodę rąk, która jest tak ważna we wszystkich biurowych sprawunkach. Warto również podkreślić, że fotele są odpowiednio wyprofilowane, co zapewnia komfort w nawet kilkugodzinnej pracy za biurkiem. Oparcia zapewniają należyte ułożenie pleców, przeciwdziałając w ten sposób wszelkim skrzywieniom, które mogą skutkować bólem, a także narastającymi wadami postawy, mogącymi prowadzić nawet do konieczności ingerencji lekarza. Przy wyborze fotela czy krzesła biurowego nie tylko komfort siedzenia na nim jest istotny.

Ważny jest też wygląd, sposób, w jaki siedzisko wkomponowuje się w biurową przestrzeń. Wrażenia wizualne są nie mniej ważne dla ogólnej wygody stanowiska pracy, co na przykład ergonomia. Szeroki wybór różnych modeli, o różnym designie, sprawia, że wszystkie pracownicze dusze znajdą dla siebie idealnego kompana do komputera. Grospol nie tylko podąża za najnowszymi trendami w dziedzinie wzornictwa, ale sam stara się je kształtować. Efekty tych dążeń można podziwiać w rozbudowanym katalogu firmy znajdującym się na stronie internetowej naszego sklepu. Fotele i krzesła biurowe marki Grospol spełniają najwyższe standardy jakości. Zaufaj tej marce, a na pewno usiądziesz z wrażenia!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.