Fokus SGC

Fokus SGC
Fokus SGC
Fokus SGC
Fokus SGC
Dodaj Fokus SGC do listy życzeń.

Opis Fokus SGC

Ekonomiczny fotel biurowym z wysokim profilowanym w części lędźwiowej oparciem oraz obszernym siedziskiem. Bardzo dobry mechanizm ruchowy Multiblock, umożliwia "bujanie się" w fotelu i jego blokadę w dowolnej pozycji wychylenia. Tapicerowane skórą nakładki podłokietników gwarantują komfortowe ułożenie przedramienia. Aluminiowa podstawa jezdna jest wyjątkowo lekka, stabilna a jednocześnie pozytywnie wpływa na walory estetyczne fotela. Wersja SGC, oznaczająca skóre w kolorze kremowym wyróżnia się ponad to "ciepłym" odbiorem i doskonale sprawdzi się również w warunkach domowego biura.

Parametry techniczne

Mechanizm : Multiblock, umożliwiający "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w jednej z wybranych pozycji wychylenia. Siła oporu jaki stawia fotel podczas "bujania się" jest regulawana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Siłownik : płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o wysokości 100 mm, którego wysoką jakość zapewnia standart DIN Klasse 4550.

 

Podstawa Jezdna : Fotel posiada pięcioramienną podstawe, która wykonana jest z polerowanego aluminium. Oprócz walorów estetycznych, główną zaletą takiego rozwiązania jest brak elementów spawanych, co znacznie wydłuża jej trwałość.

 

Wymiary : Wysokość siedziska : 51 cm - 61 cm; Wysokość Oparcia : 72 cm; Wysokość Podłokietników : 23,5 cm; Szerokość Siedziska : 53 cm; Głębokość Siedziska : 52 cm ; Waga fotela : 20 kg

 

Gwarancja : 2 lata, system od drzwi do drzwi

 

Certyfikaty : Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.