Krzesła szkolne dla uczniów

Krzesło szkolne

Jak wiadomo szkolne mury to miejsce, gdzie młodzi ludzie spędzają znaczącą część swojego życia. Nie bez znaczenia dla uczniów jest więc wyposażenie i meble znajdujące się w tym właśnie miejscu. Przy wyborze szkolnych mebli należy kierować się wyglądem i trwałością produktu, ale przede wszystkim komfortem. Krzesła szkolne powinny być odpowiednio wyprofilowane żeby lekcje były dla uczniów jak najprzyjemniejsze.

Nasz sklep ma w swojej ofercie krzesła różnego rodzaju. Od zwykłych drewnianych modeli, przez te wyposażone w podkładki do pisania aż po obrotowe krzesła komputerowe. Są dostępne również miękkie krzesła z pulpitem, które idealnie nadają się dla uczniów szkół wyższych i uczelni do sal wykładowych. Oszczędzają one miejsca, a jak wiadomo sala wykładowa powinna pomieścić jak największą ilość słuchaczy.

Krzesła obrotowe świetnie wyposażą szkolne pracownie informatyczne, a jak zalecają specjaliści, pozycja przy komputerze powinna być dostosowana aby uczniowie nie odczuwali dyskomfortu pracy. W ofercie jaką oferuje nasz sklep znaleźć można też krzesła składane, które mogą służyć jako zapasowe, gdyby podstawowe wyposażenie szkolne okazało się niewystarczające. W razie potrzeby krzesła mogą być wyciągnięte z zapleczya, a po zakończeniu występów schowane z powrotem. Nie zajmują one wiele miejsca, co pozwala na przechowywanie ich nawet w placówkach, które nie mają zbyt wiele miejsca.

Najprostsze nawet modele wyróżniają się solidnym wykonaniem i odpowiednim wyprofilowaniem. Przy poszczególnych modelach wybrać można również kolor obicia krzesła i jego ramy, dzięki czemu z łatwością dopasujemy krzesła do wystroju sali. Nasz sklep oferuje dobre, konkurencyjne ceny i szeroki wybór artykułów. Warto więc odwiedzić Lublin i na własne oczy sprawdzić asortyment sklepu, a na pewno każda szkoła, świetlica, i uczelnia wyższa znajdzie coś dla siebie i będzie mogła skorzystać z jego oferty przy wyposażaniu swojej placówki.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.