Stoły składane na spotkania biznesowe

Chcesz zorganizować w swoim biurze komfortową i przyjazną przestrzeń na konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe, ale zależy Ci na oszczędności miejsca? Rozwiązaniem mogą być wysokiej jakości stoły konferencyjne składane na przenośnej, wygodnej ramie na kółkach. Wśród asortymentu naszego sklepu w Lublinie znajdziesz wykonywane na zamówienie meble biurowe w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb i upodobań. Produkty te są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a drewniane blaty są odporne na zarysowania i zabrudzenia. Nawet po wielu latach częstego użytkowania składane stoliki biurowe zachowują swoje właściwości i doskonały wygląd.

Nasza firma EMI Plus w Lublinie wykonuje stoły konferencyjne na zamówienie w dowolnych wymiarach i kształtach. Do wyboru pozostaje również kolor ramy oraz blatu tak, żeby jak najlepiej pasował do wystroju wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i zobaczenia wcześniejszych realizacji. Wybierz najlepsze wyposażenie do swojego biura!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.